PT-A Mikulášská nadílka

image_print

Na Mikuláše jsme se důkladně připravili. Nacvičili jsme písničku, básničku a těšení na tento den si krátili tvořením Mikuláše a čerta. Mikuláš nás se svou družinou překvapil hned první hodinu. Každému dítěti dal sladkost, omalovánky a hlavně i dopis, kde se psalo, jak je kdo hodný, co umí a v čem se ještě zlepšit. Náš malý čertovský učeň Otík pak ze svého pytle vytáhl další dobrůtky a rozdával je ostatním čertíkům, ale i andělům. Ve škole to dopadlo dobře, ale jak to dopadlo v podvečer doma…. to je otázka.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.