Projekty 8. ročníků

image_print

Ke konci pololetí chtěli žáci získat ještě nějaké dobré známky, tak jsme opět sáhli po projektech. Tvorba projektů děti velmi baví. Mohou uplatnit svoji kreativitu a navíc vyhledávají informace z různých zdrojů. Tentokrát se projekty týkaly primátů. Žáci si k projektu připravili referát, který při prezentaci uměli zpaměti, stejně jako zajímavosti, které uvedli v projektu. Všem žákům se moc povedly a věřím , že si informace o svém zástupci primátů budou pamatovat.
S. R.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.