Prosinec v PT-B

image_print

5.prosince nás ve třídě navštívil Mikuláš doprovázený čerty a anděly. My jsme si pak vlastnoručně malého čertíka vyrobili. Mikuláš nám také přinesl moc pěkný dárek – zařízení pro interaktivní tabuli, které se právě uvádí do provozu. Vytvořili jsme papírové zvonky, které jsme 7. prosince společně pověsili na vánoční strom před školou. 8. prosince nás pak spolu s PT-A čekala cesta na kryté dopravní hřiště, kde jsme se dozvěděli spoustu důležitých věcí z oblasti dopravní výchovy a také jsme si poznatky prakticky vyzkoušeli a moc jsme si toto dopoledne užili. 13. prosince jsme se setkali s pejskem Guccim a jeho cvičitelkou, která nám poradila, jak se chovat při setkání s neznámým psem. A hned příští den nás čekalo (opět s PT-A) další dobrodružství – pekli jsme nefalšované vánoční vanilkové rohlíčky. 15. prosince se nám podařilo užít si také trochu sněhu při hrách na školním hřišti. Poslední důležitou událostí v prosinci byl „předdárek“ od Ježíška – nový hrací koberec. Škoda je, že pro velkou nemocnost dětí jsme si nemohli náležitě užít závěrečnou vánoční besídku…

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.