První zvonění

image_print

Letošní školní rok začal pro naše prvňáčky netradičně. Přivítání mezi opravdové školáky proběhlo před hlavním vchodem do naší školy, akce se tedy mohli zúčastnit rodiče a další rodinní příslušníci. Nové prvňáčky přivítal ředitel školy Mgr. Vladimír Vlček společně se zástupci města Sokolov Mgr. Ladislavem Sedláčkem a Ing. Barborou Bardonovou. Školáčkům byly předány drobné dárky, pamětní medaile a listy. Program doplnili žáci naší školy, kteří si pod vedením paní učitelky Mgr. Gabriely Vodárkové připravili vystoupení nacvičené na kroužku orientálních tanců.

Noví žáčci tak společně s paní učitelkami zahájili první den za zvuku zvonečku, který symbolicky odstartoval jejich školní docházku.

Akce se zúčastnili i naši nejmenší – děti z přípravné třídy. Jsme moc rádi, že vás tu máme. Ať se vám u nás líbí!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.