PT-A a PT-B – Přecházení vozovky

image_print

Správné přecházení vozovky si s Janou Mertlovou z obvodního oddělení Policie České republiky Sokolov – město procvičili žáci z obou přípravných ročníků naší školy. Ten den pršelo, ale vhodné oblečení zabránilo promočení a předškoláci přecházeli místa, kudy chodí na vycházky, na výbornou. Až půjdou do města, ví, že křižovatky přejdou jen na zelenou. Zeleného panáčka na semaforu si vybarvili ještě ve třídě. Jen škoda, že mnoho dětí chybělo, ale až se uzdraví, budou s paní učitelkou také trénovat.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.