Rodinná školanda na Božím Daru…den první

image_print

Našich sedm statečných…..i takto bychom mohli nazvat náš výjezd na školu v přírodě. Jak už to tak bývá….člověk míní a okolnosti mění. V našem případě je nepřítelem nemoc, která potrápila nejednoho našeho spolužáka a tím nás připravila o společně strávené chvilky. Pevně doufáme, že přijde jistě další příležitost, která nám vše vynahradí. Dnešní den byl ve znamení deště, ale nám to vůbec nevadilo. My si vždy umíme najít způsob, jak si vše zpříjemnit.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.