PT-A Halloweenské úkoly

image_print

Od rána jsme plnili rozmanité úkoly a vůbec jsme se nebáli žádných strašidel, kostlivců, havěti a zlých bytostí. Jednalo se totiž o úkoly, se kterými si umíme poradit: přesnost při tvoření pavučiny, slabikování slov spojených s Halloweenem, doplnění obrázků do sudoku, propojení obrázku s jeho stínem, dotvoření strašidelného domu, počítání skvrn na pavoukovi, hledání rozdílů u dvou skoro stejných obrázků…. Venku jsme si zkusili, jak se pohybuje netopýr, kočka, myš, krysa, had, vrána.. a zábava byla po celý den. 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.