PT-A Ježíšek nám přinesl dárky

image_print

První hodinu jsme zaslechli z chodby cinkot zvonečku a hned jsme se šli podívat, zda nám Ježíšek nenechal pod stromečkem nějaké dárky. Byly tam! Měli jsme velikou radost a hned si je ve třídě rozbalili. Nejúžasnější je stavebnice, ze které se pomocí magnetických kuliček a tyčinek dá vytvořit mnoho zajímavého.

Dnes jsme se chtěli jít podívat na prodej kaprů, ale náledí nám to nedovolilo, tak jsme si ho alespoň namalovali.

Pak už začala hodinka tradičních zvyků, neboť jsme se chtěli dozvědět, co nás v příštím roce čeká. Jablíčko nám ukázalo krásnou hvězdičku, lodičky dopluly k sobě, bačkory přistály špičkou do třídy, pod sedmi hrníčky se objevily jen ty příznivé zprávy. I když nás bylo dnes málo, kamarádi marodí, hezky jsme si užili poslední školní den před Vánocemi.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.