Vánoční besídka 8. A

image_print

Poslední školní den před Vánoci byl ve znamení školních besídek. Letošní program vymyslely děti a byl úžasný. První hodiny jsme koukali na film, podívali se na pěvecké vystoupení dětí z prvního stupně a samozřejmě se ládovali všemi možnými dobrotami. Následovalo zdobení perníčků a kulturní vložka v podobě chlapeckého sboru doprovázeného naší kytaristkou. Po návštěvě pana ředitele a paní zástupkyně vyrazil pěvecký sbor celé třídy, s ukázkou pěveckých dovedností, k šesťákům a nakonec se natěšeně vrátil na rozbalování dárků. Radost byla veliká, každý dostal dárek od spolužáka a také drobnost ode mě a paní asistentky. Děkujeme rodičům za napečené dobroty a krásné dárky.
Nezbývá, než i Vám popřát krásné prožití Vánoc a šťastný nový rok. S. R.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.