PT-A Listy, všude listy

image_print

Krásně zbarvené listy a samotný listopad nás inspiroval po celý týden. Při pobytu venku jsme hledali zajímavé listy a dali si je do dekorativního košíčku. Ve třídě jsme se na stírací tabulce učili listy kreslit, u interaktivní tabule počítali, kolik listů je na obrázku a který list je v dané řadě jiný. Co se děje s listy na podzim jsme procvičovali díky pracovnímu listu z Logošíka. Zajímavá práce byla frotáž, to se nám na papíru objevilo žilkování listů a také jejich ostrý okraj a při jiné výtvarné práci jsme měli vytvořené tiskátko listu a využili všechny podzimní barvy. Zkrátka listy, všude listy…

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.