PT-A Slavnostní rozloučení

image_print

Slavnostní oblečení, radost, ale i obavy, dobrá nálada, dárky….to byl poslední den v přípravné třídě. Děti dostaly vysvědčení, na kterém zářily vybarvené hvězdičky jako důkaz, že přípravu do školy zvládly. Během hodinky jsme zavzpomínali, co se během školního roku událo, kde jsme byli, o čem jsme si povídali, co jsme se naučili. Radost z dárků a ukončeného školního roku byla na obou stranách. 🙂

Svým milým předškolákům přejeme krásné prázdniny a v první třídě místo sluníček jen jedničky. Alena Jiříková a Lucie Liebl

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.