Doplouváme k přístavu

image_print

Tak jsme to zvládli. Představa byla trochu jiná, ale způsob plavby se nám líbil. Naučili jsme se toho velice mnoho, dokonce jsme někdy učili i rodiče, z toho jsme měli radost. Nyní v přístavu kotvíme dva měsíce, načerpáme sílu, energii a hurá na další desetiměsíční plavbu. Opět se vrátíme o trochu sečtělejší, nabití vědomostmi a plni nových zážitků. PŘEJME SI krásné prázdniny a ať se všichni zase sejdeme na naší palubě ve zdraví!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.