PT-A Týden svatého Martina

image_print

Celý týden jsme tajně věřili, že svatý Martin přijede na bílém koni. Jak je to v té písničce, co jsme se naučili? Stará pohádka to je, u nás tak se traduje… Bílý sníh tu zatím nepadá, barevná je naše zahrada… A tak to i bylo. Přesto jsme si užili plnění různých úkolů a tvoření na dané téma svatý Martin. Procvičili si pravá x levá, co do řady nepatří, počítání prvků, procvičování geometrických tvarů, procházení bludištěm, poznání, co je jinak, porovnávání počtu…, obkreslování, stříhání, lepení, překládání papíru aj.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.