PT-A Zajímavosti z vycházek

image_print

Na našich vycházkách vidíme ledacos zajímavého. Minulý týden jsme se zastavili u prodeje vánočních stromků a tento týden nás zaujalo sázení nových stromků. Měli jsme možnost okukovat, jak se zasadí strom a pracovníci technických služeb nám vysvětlili, proč zůstávají kořeny ve vaku, a že stromek zůstane zabalený v jutě, aby ho jarní sluníčko nespálilo. Kůly kolem stromku ho chrání před větrem a možná i vandaly.

Na vycházce jsme již viděli strojové čištění kontejnerů na plast, sjíždění nových aut z velikého přepravníku, ořezávání větví velikých stromů a práci horolezců na laně, dále pak bagrování části chodníku a jiné zajímavosti, které přináší život na sídlišti.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.