PT – Halloween

image_print

Zapojili jsme se do celoškolní akce : Soutěž kostýmů a učení v maskách. Od rána přicházely čarodějnice, přilétali upíři, dostavili se i svalovci a mušketýr a halloweenský den začal. Na stírací tabulce se objevili duchové, u tabule různé zapeklité úkoly, v lavici pavouček se svou sítí a nakonec překvapení v dýni. Nechyběly ani vzdělávací videa z ČT-Edu, a to o netopýrech a pavoucích. Strašidelný den jsme přečkali bez bázně a vesele. Navíc nám Eliinka ze své dýně osladila život čokoládovými strašidýlky. 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.