PT – Na farmě za zvířátky

image_print

Na zádech batůžek, na nohou pevné boty, na rtech úsměv, tak jsme se vpravili na farmu Kozodoj.Čekala nás tam spousta zvířátek, které jsme si mohli hladit, pozorovat je  a doplnit si poznatky, co o zvířatech na statku už víme ze školy. Kočky, králíci, slepice, kachny, husy, krůty, prasátka, lamy, kozy, ovce, kravička, koně… ta všechna zvířátka se nám předvedla při krmení a odpočívání.

Na závěr výletu jsme si opekli buřty a posilnili se na cestu k autobusu. Celkem jsme našlapali 6 kilometrů.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.