PT – Vánoční zvyky

image_print

Poslední školní den před vánočními prázdninami jsme si užili. Ráno jsme obdivovali kouzla pana Doubka, při vycházce pozorovali ptáčky na školní zahradě a přivázali jim další lojové koule. Poslední hodinku jsme věnovali zpívání koled a vánočním zvykům. Po přípravě vánočního stolu a „přípitku“ a přání hezkých Vánoc, štěstí a zdraví v novém roce, jsme si povídali o zvycích, které se během Vánoc dělají. Děti si rozkrojily jablíčko, dověděly se, co je v příštím roce čeká, házely střevícem a každý si pustil svoji lodičku. Pak jsme pozorovali, kdo s kým bude a kam se dostane. Velké překvapení – Ježíšek nám přinesl pod vánoční strom na chodbě dárek.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.