Přáníčka pro seniory, handicapované a dlouhodobě nemocné

I v letošním roce jsme opět tvořili přáníčka (více než 550 ks) pro seniory a handicapované, ale dokonce i pro dlouhodobě nemocné. Přání žáků 1. i 2. stupně vyrobená na hodinách výtvarné výchovy roznesla tradiční trojice: Mgr. Gabriela Vodárková, naše bývalá žákyně Alenka Stěpničková a její sestra a naše současná žákyně 8.A Lucka Štěpničková do domova s pečovatelskou službou na sídlišti Vítězná. Tam naše přání putují každoročně už řadu let.

Již týden předtím putovala přáníčka do zařízení pro zdravotně postižené Sokolík, kde velmi potěšila místní klienty. O to se již stalo tradicí a nebylo to letos poprvé. Jak se z přání radovali, je zřejmé z jejich článku na facebooku: https://www.facebook.com/sokolik.cz

Dalším zařízením, kterému udělala radost tato přání, byl tradičně domov se zvláštním režimem Oáza klidu v Loučkách. I zde dostali klienti ještě před štědrým dnem pozdravy našich žáků a učitelů. I v tomto zařízení jsou na naše přání zvyklí z předchozích let.

Letos jsme byli natolik pilní, že jsme stihli pokrýt ještě kapacitu zařízení Oddělení následné péče v sokolovské nemocnici. Protože jsme se sem vydali letos poprvé, byly sestřičky viditelně mile překvapené a ihned se vydaly do pokojů klienty potěšit. Vánoční atmosféru na oddělení se rozhodně snaží vytvořit krásnou výzdobou, i přestože to nyní nemají lehké.

Na koho se nedostalo, těm přejeme alespoň tímto pěkné svátky vánoční a do nového roku 2022 hlavně hodně zdraví.