PT – Výlet do Bečova

image_print

Z pohádky do pohádky, to byl program dnešní návštěvy v Botanické zahradě v Bečově. Nejdříve jsme zažili jízdu jako v Londýně. 🙂 Jeli jsme dvoupatrovým autobusem. V Bečově jsme se nejprve nasvačili, k tomu nám zpíval písničky z pohádek jeden z pracovníků zahrady. Při samotné procházce zahrady jsme plnili úkoly jako pohádkové postavy. Navlékali korálky (Zlatovláska), třídili čočku, hrách a fazole (Popelka), poznali druhy oříšků (Tři oříšky pro popelku), ochutnali med na lízátku (Včelka Mája). Poznali jsme šípkový keř (Šípková Růženka). Nakonec jsme se vyfotili na starém povaleném kmeni korkovníku.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.