PT – Výlet na Statek Bernard

image_print

Za peníze z jarmarku jsme si mohli dovolit druhý výlet. Opět směřoval za zvířátky a tentokrát i za dávnými tradicemi. Na Bernardu jsme si upekli chlebové placky, které nám náramně chutnaly. Nakrmili jsme zvířátka, pohladili si všechny mazlíky na statku a sebrali vajíčka v kurníku. Na závěr našeho výletu jsme si zahráli hry, které hrávaly děti v dávných dobách. Výlet se nám vydařil a u školy jsme mohli zavolat: Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu. 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.