PT – Zpívali jsme klientům „Čtyřky“

image_print

Před návštěvou pobytového zařízení „Čtyřka“ jsme si pro babičky a dědečky připravili dárek. Malý tulipán si mohou dát na stoleček v pokoji. Na návštěvu jsme se důkladně připravovali a trénovali písničky, tanečky a básničky. Vystoupení se nám povedlo a my si pak užili potlesku. Do pobytového zařízení jsme přinesli i naše výtvarné práce. Sestřičky slíbily, že si jimi vyzdobí budovu a na oplátku nám daly krásnou záložku a lízátko. Byl to pro nás slavnostní den.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.