Školympiáda 2022 – 6. ročník

image_print

Na Školympiádě 2022, která se uskutečnila 21. a 22. 6. 2022 nás reprezentovali za 6. ročník tito žáci: Marek Djakiv – vědomostní kvíz, Dominik Bubenščikov a David Vaníček – florbal, Josef Sieber a Tomáš Kupka – volejbal, Matyáš Kraus – plavání, Claudia Furišová – basketbal, Adriano Leonardo Čonka – atletika, Lukáš Kamenský – stolní tenis.

My ostatní jsme se šli na ně podívat a povzbuzovat. Prošli jsme slavnostním průvodem až do lesoparku Bohemia a zde si užili příjemné letní sportovní dopoledne. Nechyběla ani zmrzlina a zábava na prolézačkách v parku.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.