Recitační soutěž

image_print

Ve středu 10. dubna se vybraní žáci třetího, čtvrtého a pátého ročníku zúčastnili školního kola recitační soutěže. Všichni si připravili krásné básničky. Mnohé byly dlouhé a naučit se je říkat bez chyby a pěkně recitovat vyžaduje hodně úsilí. Našim žákům se to však krásně povedlo. Na prvním místě se umístil Filip Schieder ze 3. A, druhé místo obsadila Sofie Kottuschová ze 4. B a na třetím místě se umístila Markéta Hromadová ze 3. B. Jelikož pro porotu nebylo jednoduché vybrat ty nejlepší, všichni závěrem obdrželi odměnu. Všem účastníkům děkujeme za pěkná vystoupení a těšíme se na příští ročník soutěže.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.