ŠD na návštěvě v chovatelské stanici

image_print

Jedno deštivé odpoledne jsme využili nabídku DDM Sokolov a navštívili jejich chovnou stanici. Z venkovní expozice nás nejvíce zaujal mýval. I když pravdou je, že on s námi vůbec mluvit nechtěl. Když jsme se přesunuli do vnitřních prostor, nevěděli jsme, které zvířátko pozorovat dřív. Papoušci, křečci, morčata, hadi a ještěrky se nám všem moc líbili. Zajímavé bylo vyprávění paní Burianové, která se nám věnovala.

ŠD v DDM

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.