Šesťáci na škole v přírodě

image_print

Povedený týden plný zážitků strávili žáci šestých ročníků v krásném prostředí penzionu Dvůr Stráň. Počasí vyšlo na jedničku, a proto stihli navštívit Ostrov, Mattoni muzeum v Kyselce, důl Mauritius v Abertamech, Plešivec a Červenou jámu. U penzionu se koupali v bazénu, hráli stolní tenis, badminton, fotbal, vybíjenou, frisbee, tancovali, soupeřili v páce… Zvládli stezku s úkoly, které prověřily jejich vědomosti, logické uvažování i orientační schopnosti. Starali se o táborák, na kterém si opekli buřty. Skupina „neunavitelných“ chodila každé ráno před snídaní běhat. Prostě – bylo toho hodně a bylo to moc fajn!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.