Setkání s partnerskou školou

image_print

Ve středu 14. června jsme se vydali s vybranými žáky naší školy do německého Schwandorfu na plánovaný „sportovní den“ s partnerskou školou Kreuzbergschule Schwandorf. Zatímco u nás se hrály kolektivní sporty – basketbal a házená, ve Schwandorfu se žáci 7. a 8. ročníků utkali v atletických minisoubojích. Žáci poměřili své síly v hodu míčkem, skoku do dálky a v běhu na 75 m a 400 m (děvčata) / 800 m (kluci). Žáci 9. ročníků poctivě fandili a povzbuzovali. Tzv. na bedně za 1. až 3. místo stály Mája Kolkopová (1.), Karolína Trávníčková (2.) a Eliška Hrubá (3.). Z kluků se na prvních místech umístili Alex Fomkin (1.), Miroslav Košař (2.) a Jára Rajchrt (3.). Ještě jednou všem sportovcům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Odpoledne žáci strávili společně s německými žáky na schwandorfském koupališti, kde si dopřáli po náročném dopoledni relaxaci i spoustu zábavy.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.