Silový víceboj

image_print

Ve středu 25. 1. tradičně pořádala naše škola okresní kolo v silovém víceboji. Žáci soutěžili ve shybech na hrazdě, hodu medicinbalem, trojskoku snožmo a kategorie starších navíc v bench pressu. Závody proběhly v duchu fair play a měly vysokou sportovní úroveň. I přes některé vynikající výkony v jednotlivých disciplínách se starším žákům tentokrát nepodařilo dosáhnout na stupně vítězů a skončili 5. Mladší žáci, kterým na poslední chvíli odstoupil kvůli nemoci jeden člen týmu, statečně bojovali, ale stačilo to pouze na 9. místo. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.