Škola v přírodě

image_print

Třetí den strávili sedmáci výletem do Teplé, kde se nejprve při komentované prohlídce seznámili s více než 800 let dlouhou historií kláštera, navíc měli možnost vidět i klášterní kostel nebo nádhernou knihovnu. Po obědě následovala bojovka v přilehlém parku, při které zajímavou formou zjišťovali informace o zakladateli – šlechtici Hroznatovi. Úspěšné týmy získaly drobnou odměnu na památku. Poté následoval návrat na penzion, večeře a lehké sportování / povídání na hřišti 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.