Škola v přírodě

image_print

Hned na začátku roku vyrazily děti z prvních, druhých a devátých ročníků na školu v přírodě. Tato akce se uskutečnila díky podpoře města Sokolov, které schválilo příspěvek na jednoho žáka 3000 Kč a postupně se škol v přírodě účastní všechny děti v Sokolově.

Pobyty se nesou především v adaptačním duchu. Po distanční výuce ztratilo mnoho dětí sociální kontakty a právě školy v přírodě jim pomohou vytvořit nové vztahy a stmelit třídní kolektivy. Na programu jsou sportovní aktivity, výlety, společenské hry apod. Díky tomu, že děti s sebou nemají mobilní telefony, věříme, že pobyty budou mít maximální pozitivní účinek na dobré vztahy mezi spolužáky.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.