Soutěž T-PROFI

image_print

Naši žáci 5. ročníku, Stanislav Hanuščin, Lukáš Kudrfalz a Petr Zadák, sestavili tým společně se studenty z ISŠTE Sokolov a firmou Ept Connector Habartov a reprezentovali Karlovarský kraj v celostátní soutěži T-PROFI v Praze, jejímž cílem je podpořit zavádění polytechnické výuky. Před soutěží kluci téměř každý den trénovali a hravě si poradili se sestavováním modelů ze stavebnice Merkur. Přesto, že se soutěže zúčastnilo celkem 13 týmů s mezinárodní účastí z Polska a zadání úkolu, kde bylo třeba sestavit funkční model přečerpávací elektrárny a větrné elektrárny, nebylo vůbec jednoduché, se tým umístil na neuvěřitelném 4. místě. Tým si tím získal úctu nejen všech, kteří mu drželi palce, ale také úctu od pořadatelů i porotců. Zaslouženě si také tým užil dvě hodiny v Aquapalace. Tímto ještě jednou děkujeme za vzornou reprezentaci.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.