Výlet do Prahy

image_print

Třída 5. B společně se třídou 5. A vyjela na výlet do Prahy za poznáním nejznámějších památek a zákoutí. Společně s naším průvodcem panem Štěpánkem jsme prošli například Petřín s Petřínskou rozhlednou, kde jsme si dali výbornou zmrzlinu, navštívili jsme Loretu, Pražský hrad, katedrálu sv. Víta, Karlův most, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem a zabavili se v zrcadlovém bludišti. Samozřejmě nechyběla ani zastávka v obchodě se suvenýry. Na závěr výletu jsme se dobře najedli v McDonaldu. Tímto děkujeme panu Štěpánkovi, že nás Prahou doprovázel a obohatil nás zajímavými poznatky o Praze.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.