Společné tvoření prvňáčků a jejich rodičů

image_print

V pondělí se sešli naši prvňáčci a jejich rodiče ve školní knihovně, aby společnými silami vytvořili podzimního skřítka. V úvodu děti rodičům zarecitovaly několik básniček, zazpívaly písničku a dokonce i zatančily. To vše se naučily za necelý měsíc ve škole. Vystoupení zhlédl i pan ředitel. Poté už přišly na řadu vodovky, štětce, nůžky… a nakonec kaštany, vata a lepidlo. Kreativita jednotlivých rodin byla obdivuhodná. Všichni pracovali se zanícením, protože si v koutku duše určitě každý přál mít skřítka NEJ… A to se všem také podařilo. I když všichni měli stejné podmínky, každý skřítek byl jiný a byl ten NEJ…!

P.S. Společné tvoření zpříjemnilo drobné občerstvení.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.