Spolupráce 2.A a 8.B v posledním školním týdnu

Výroba fyzikálních hraček - katapulty
image_print

Dne 26. června nás navštívili naši mladší žáci z 2.A. Už jsme se spolu potkali při přípravě Vánočního jarmarku a s některými taky na dílničkách na našem jarmarku. Navíc ve 2.A máme dva naše mladší sourozence, takže jsou prostě naši.

Vyrobili jsme si katapulty ze špachtlí a gumiček, barevné terče z plat od vajíček a pak se naučili s katapulty střílet do terčů. Velcí i malí si navzájem pomáhali. Některé bavilo si vše krásně nazdobit, někteří se rovnou pustili do střeleckého turnaje. Myslím, že jsme si to všichni hezky užili.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.