SPORTEM KU ZDRAVÍ

image_print

Ve čtvrtek 30.5. 2024 jsme pocítili soutěžní náladu. Učitelé Tv z II. stupně si s asistenty připravili pro nás 1. – 5. třídy sportovní dopoledne. Soutěžilo se ve třech disciplínách: štafetový běh, gymnastika a výdrž sedy-lehy. Každý si směl zvolit pouze jednu disciplínu, a tak se vystřídaly téměř všechny děti ve třídě. Nakonec nás od fotbalu, vybíjené a basketbalu vyhnal déšť zpět do tříd. Vyhodnocení se konalo v tělocvičně. Naše třída se pyšnila ve své kategorii vítězstvím. Sportem ku zdraví! A snad zase příští rok…

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.