Osmáci na škole v přírodě – den 1.

image_print

Dne 3. 6. jsme vyrazili my osmáci na Ranč u Matěje do Blatna u Chomutova. Dnešní den byl hlavně ve znamení zkoumání okolí, komunikačních a venkovních her a zvykání si na nové prostředí. Vyzkoušeli jsme všechna místní hřiště, kde si nejvíc užily paní učitelky. Taky jsme zjistili, že dnes si musíme vystačit se zásobami z domova, jelikož v pondělí je zde vše zavřené. Paní učitelky zhodnotily naše zásoby jako dostačující na měsíc pro celou armádu, ale my už se těšíme, že zítra na Karlštejně provětráme peněženky s kapesným.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.