PT-A V hlavní roli dýně

image_print

K symbolům posledních říjnových dnů patří dýně. Ta byla hlavní motivací pro naše tvoření a různé činnosti a úkoly. Dýni jsme si nakreslili, vytvořili ji z papíru, objevila se i v úkolech na interaktivní tabuli. Díky ní jsme si také procvičili slabikování, počáteční hlásky slov, počítání prvků, postřeh, co do řady nepatří, posloupnost děje aj. Další zajímavou činností bylo kreslení pavučiny, pavoučka, skládání obrázku podzimního skřítka.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.