Velký úspěch naší žákyně v celostátní soutěži

image_print

Každý rok se účastníme celostátní výtvarné soutěže Svět očima dětí a v posledních letech máme skutečné štěstí, již potřetí za sebou jsme v ní úspěšní. Loni se Šárka Polívková probojovala z 4587 dětí z 500 škol na krásné 3. místo, před ní to byla zase žákyně Zdeňka Kristová. V letošním roce dorazilo do soutěže 964 děl a zapojilo se 285 různých škol, školek, ZUŠ i dětských domovů ze všech koutů republiky. Mezi vybranými oceněnými dětmi je opět naše žákyně: Andrea Bílá. Vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční v sobotu 7. září 2024 v Praze na Ministerstvu vnitra, kde se Andrejka dozví i přesné pořadí. Andrejka si cenu vyzvedne již jako středoškolačka, jelikož je už v posledním ročníku. Moc gratulujeme a přinášíme Vám ochutnávku děl, které jsme do soutěže zaslali. Rozhodně zaujal nápad a myšlenka, nikoli jen provedení samotné, tak to každoročně v této soutěži bývá. Andrejka vytvořila dílo, kde si dva lidé sedící vedle sebe píší přes mobil, místo aby komunikovali. Medvídka žadonícího o hru zpracovala Maruška Horvathová (9. r.), loutky Christian Goliáš (9. r.), hodiny Ríša Szymański (8. r.), muže na vodítku toužícího vzlétnout Lukáš Kamenský (8. r.) a pár v přírodě Terka Modrová (9. r.). Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.