Vernisáž Kouzelný svět origami

image_print

Je to již měsíc, co proběhla v naší galerii Spojovačka další vernisáž jedné nadané žákyně Verči, tentokrát skládaných zvířátek z papíru. Verča je velmi šikovná, chodí na kroužek Duhová dílna a věnuje se mnoha různým výtvarným odvětvím. K tomu také tančí orientální tance a má i dobrý hudební sluch. Byla nejvytíženější vystupující na akademii, získala druhé místo v soutěži Osmička má talent a spolu s kamarádkami také 3. místo v soutěži Sokolov má talent. Zúčastnila se také Archimédiády, což je fyzikální soutěž. Zde se svým týmem v okresním kole zvítězila. No a k tomu se i dobře učí. Verča je zkrátka multifunkční talent. „No prostě ideální adeptka na budoucí učitelku. Těším se, až se mnou jednou bude obývat jeden kabinet výtvarky. Verča je vždy usměvavá, milá, nikdy není otrávená, všechno ji baví, nadchne, všemu se dokáže postavit čelem, nikdy nic nevzdává a všechny problémy a výzvy řeší s úsměvem, “ říká o ní paní učitelka Vodárková. Verče třída může vděčit za občerstvení, které nesmí na žádné vernisáži chybět a kterého by se bez jejího talentu a píle nedočkala. Kdo chcete být další hvězdou? Stačí dát dohromady alespoň 10 obrázků, ideálně s jednou tématikou nebo technikou, pak se se ozvat paní učitelce Vodárkové. Spojovačka čeká na další dva talenty. A před Vámi jsou dva měsíce, kdy můžete tvořit.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.