Vítání mezi čtenáře a knihomoly

image_print

Na pátek 11. září jsme byli pozváni do nové budovy Městské knihovny v Sokolově na Starém náměstí. Čekalo nás Vítání druháčků mezi knihomoly. Hned po vstupu do knihovny nás přivítaly snad všechny pohádkové postavy! To se rozumí, jen prostřednictvím pohádkových knížek.

Kde se vzalo, tu se vzalo, přišlo mezi nás knihovnické strašidlo Hejhula Uršula Písmenková Povidlová. Prozradilo nám, že je mu už celých 310 let. Mělo zvláštní brýle a každou botu jinou. Poučilo nás, jak se máme v knihovně chovat a jak máme zacházet s knihami. Pak jsme si přečetli slib správného čtenáře a Branou do světa fantazie jsme prošli ke stolečku s pamětní knihou a podepsali jsme se. Na památku jsme všichni dostali knížku básniček o zvířátkách.

Předchozí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.