Výlet do Zooparku Chomutov

image_print

Dne 23. 6. se žáci 6. tříd vydali na třídní výlet do chomutovské zoo. Úmorné vedro tak nemuseli absolvovat ve školních lavicích, ale v příjemném stínu zdejší bohaté flóry a za zvuků roztomilé fauny. Zážitkem byla již samotná jízda krásným moderním vlakem Nejvíce se nám zalíbili chrochtající lachtánci, dredatí maxioslíci, vznešení jeřábi a teplem utahané opičky. Dívky samozřejmě nejvíce spěchaly za koňmi a všichni pak za vychlazeným občerstvením. Nesmíme zapomenout ani na oblíbeného papouška Alexandra čínského. I náš Alex měl totiž zrovna toho dne jako pokrývku hlavy čínský klobouček. Domů si mnozí neopomněli přivést plyšové zvířátko. I když si často hrajeme na dospělé, plyšový mazlík nás v suvenýrech vždy znovu naláká.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.