Výstava a školní akademie

image_print

Dne 26. 3. 2024 se bude v kině Alfa konat tradiční školní akademie tentokrát s podtitulem Osmička má talent. Součástí bude též zahájení výstavy žákovských prací Krásy Karlovarského kraje, která bude instalována v předsálí kina. Těšit se můžete na přehlídku těch nejzajímavějších výtvorů od malby, kresby až po prostorové výtvory a skvělý kulturní zážitek. Všichni jsou srdečně zváni. Vstupné na výstavu je zdarma a bude ji možné navštívit i kterýkoli další den po dobu tří týdnů v běžných otevíracích hodinách kina, navíc zcela zdarma. Stejně tak vstup na zahájení od 16:30 je bezplatný. Akademie pak začne v 17 hodin a vstupenky na ni bude možné zakoupit od března v sekretariátu školy.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.