Výtvarná výchova na 2. stupni

image_print

Letos si tvoření obzvlášť užíváme, protože jsme v posledních dvou letech kvůli distanční výuce a zaměření na hlavní předměty moc hodin výtvarné výchovy neměli. Jak se nám to daří, se můžete podívat sami. Kromě toho, že jsme byli úspěšní v krajské výtvarné soutěži společnosti Eko-kom a Karlovarského kraje, kde 6.A získala 2. místo v tvoření z odpadového materiálu, pracujeme různými technikami. Nástěnky ve spojovací chodbě plníme krásnými obrázky, které můžete prostřednictvím našich internetových stránek obdivovat i Vy, naši čtenáři. Nyní vám nabízíme náhled na 2. čtvrtletí tohoto školního roku a brzy už Vám ukážeme to další. 

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.