Zima čaruje a kouzlí

image_print

Zimní období začíná před Vánoci, na které se každý těší. Po nich nastává dlouhé nevlídné nic, které je třeba něčím ozvláštnit. Lidé si tedy krátí chvíli při čekání na jaro plesy a maškarními bály, čtením a jinými činnostmi v teple domova. Zima ve městě bývá často šedivá a špinavá, ale všichni známe tu pohádkově krásnou zimu se třpytivým sněhem, dlouhými rampouchy a usmívajícími se sněhuláky. A když už se to neděje, alespoň o tom sníme. Například ve výtvarné výchově.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.