Den se Světlem Kadaň

image_print

Když k nám dorazí „holky“ ze Světla Kadaň, je to pro nás vždy takový malý dárek. Čeká nás totiž vždy dopoledne plné her, zábavy, společných činností, komunikace, ale samozřejmě i nových vědomostí o problémech, které nás mladé mohou trápit. Nyní to kromě her, které nás mají sblížit, naučit spolu lépe komunikovat, pracovat ve skupině a poradit si s řešením problémů, bylo i téma o sebeúctě a lásce k vlastnímu tělu. Vždyť co vše musí to naše tělíčko zvládnout? Je toho mnoho a my si ho často za to ani nevážíme, nejsme na něj patřičně hrdí, stydíme se za něj, „dopřáváme“ mu nezdravé věci a trávíme ho různými jedy. A ono se s námi chudák vláčí po světě. Nyní už víme, že se k němu musíme chovat lépe a taky si ho vážit.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.