Ježíškova vnoučata v akci

Tak je tu zase čas Vánoc, kdy je potřeba myslet na své bližní. Ne každý má to štěstí, že může trávit tyto svátky klidu, míru, lásky a pohody v kruhu svých blízkých. Někoho nemoc připoutala dlouhodobě na lůžko, někdo je mentálně či fyzicky postižený, jinému už stáří znemožnilo bydlet samostatně, někdo jen prostě nikoho blízkého nemá. Ale na tyto lidi my myslíme. Proto jako každý rok tvoříme vánoční přání, která těmto lidem z domovů s pečovatelskou službou, do léčebny dlouhodobě nemocných i do zařízení Sokolík rozneseme a alespoň touto drobností jim ukážeme, že nezbyli na světě zcela sami. Naše dílna plná mladých rukou jen sviští a práce přímo odsýpá, abychom stihli stejně jako loni a předloni a všechny ty roky předtím pokrýt několik zařízení, do nichž vždy těsně před Štědrým dnem odnášíme tyto vánoční pozdravy. My, Ježíškova vnoučata ze Sokolova, z „Osmičky“, jim přejeme hlavně to zdraví.