Den Země 9.B

image_print

Žáci 9.B v rámci školního projektového dne nejprve zhlédli část dokumentu o globálních problémech (tání ledovců, znečištění životního prostředí…) a informace následně využili při výtvarném zpracování tématu – vliv člověka na životní prostředí. Poté jsme si povídali o významu stromů v krajině a vyzkoušeli si dva ovocné stromy zasadit na školním pozemku. Nakonec jsme soutěžili v kvízu ke Dni Země v Kahoot, díky čemuž jsme se dozvěděli mnoho o Dni Země i ochraně životního prostředí.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.