Den Země v 3.A

image_print

V pátek 22. dubna byl na naší škole vyhlášen projektový den DEN ZEMĚ. Páteční dopoledne jsme strávili zábavným způsobem. Každá třída si připravila svůj program. Naše třída se vydala na přírodovědnou vycházku k Lobezskému potoku. Část pobytu venku jsme věnovali i sbíráním odpadků, a tak jsme přispěli k jarnímu úklidu města. Odměnou za odvedenou práci nám byla zastávka na dětském sportovišti v Areálu zdraví. Svoje dojmy jsme výtvarně zpracovali na společném plakátu. Tento školní den jsme si velice užili.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.