Den Země v 6.A

Na dnešní Den Země jsme se moc těšili. Všichni jsme přišli v zeleném. Téma dnešního dne znělo „Pilné včelky v ohrožení“. Ráno jsme si povídali o životě včel, proč jsou důležité a jak moc jsou ohrožené. Pak jsme hráli vědomostní soutěže a vytvořili jsme si úl a včely, které jsme si nalepili na dveře. Když jsme měli vše hotové, šli jsme se projít na školní zahradu, kde jsme měli za úkol najít na květinách včely a vyfotit je. Bohužel bylo chladno a včeličky byly schované, ale čmeláci se osmělili a vylétli, takže jsme nějaké fotky ulovili. Když jsme byli unavení a promrzlí, šli jsme do třídy, kde jsme se posadili na koberec a paní učitelka nám pustila pohádku PAN VČELKA. Dnešní projektový den jsme si spolu moc užili a už teď se těšíme na další:-)