Den Země v 6.B

22.4.2022
image_print

Dne 22. 4. 2022, během projektového dne Země, jsme se věnovali důležitým tématům, jako je koloběh vody v přírodě a její ochrana, složky živé přírody a jejich význam pro člověka. Téma jsme graficky zpracovávali do Lapbooku. Jeho pokračování – věnované životu včely, budou žáci dodělávat v hodinách přírodopisu.

V druhé části dne jsme byli na naučné vycházce v okolí jezera Michal. Žáci fotografovali kvetoucí jarní květiny a sbírali tak materiál na fotoherbář. Tento pak doma zpracovávali na počítači. Všechny nás to bavilo.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.