Příměstský tábor“DUHOVKY“ den první

image_print

Prázdniny jsou v plném proudu a my si je opravdu užíváme. Dnešní první den příměstského tábora jsme zahájili návštěvou plzeňské zoologické zahrady. Našlapali jsme hodně kilometrů, ale viděli jsme úplně vše, co jsme si přáli. Odpočinuli jsme si u výnikajícího občerstvení a jako zákusek nesměla chybět bublinková zmrzlina….znaveni jsme uvítali delší jízdu autobusem při zpáteční cestě, kde jsme si trochu schrupli a nabrali sílu na večerní vypravování zážitků.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.